Kategorie: Wszystkie | Ciekawe Strony | Moje opinie | Nowości | Świat męskich zapachów
RSS
sobota, 29 września 2007
Zapach października 2007

Witam wszystkich w miesiącu październiku. Minął wrzesień - czas odnalezienie się w natłoku codziennych zajęć oraz rozmyślania o wakacjach. Październik będzie dla wielu z nas troszeczke lżejszy! Znajdziemy w nim odrobinę czasu na szalone imprezy, ale również z powodu małej ilości światła będziemy wpadac w stany depresyjne. Z tego powodu na zapach października proponuję Full Speed od Avon. Pozwoli on wyzwolić z wnętrza mężczyzny siłę i witalność. Jest przeznacozny dla ludzi, lubiących ryzyko, jak również dla ludzi nieśmiałych.

Odnajdziesz w nim cytrusowe akcenty, nuty jagód jałowca, świeżość zieleni, a wszystko doprawione białym kardamonem i cyprysem, wsparte na silnej bazie drzewa sandałowego i cedrowego oraz piżma. Ten zapach przypomni Ci bezstroski czas wakacji.

                                                                       

Motyl :D

wtorek, 21 sierpnia 2007
Zapach Września 2007

 I niestety koniec wakacji ;(. Czas szalonych imprez i upojnych zabaw do białego rana dobiegł końca. Wracamy do codziennego natłoku zajęć i rutyny życia. Dla wielu z nas wrzesień oznacza powrót do szkoły.

Dlatego na zapach września 2007 proponuję zapach Emporio Armani. Jest najbardziej popularny z serii Emporio. Elegancki, męski, nowoczesny, wyrafinowany. To kwintesencja współczesnego mężczyzny, który zna się na modzie i zawsze podąża za nowościami. Zapach ten pomoże odnaleść wewnętrzną harmonię w nerwowej egzystencji jakiej doświadczamy zawsze we wrześniu. 

                                                               

       Kompozycja zapachowa:

  • nuta głowy: wetiwer, piżmo
  • nuta  serca: yuzu, szałwia, kardamon
  • nuta bazowa: drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, drzewo guaiac

                                                Motyl :D

wtorek, 07 sierpnia 2007
Zapach Sierpnia 2007

Sierpień to ostatni miesiąc wakacji a tym samym błogiej wolności i szalonych imprez, które sprzyjają nawiązywaniu nowych znajomości (często damsko-męskich). Na zapach sierpnia z tego powodu proponuję zapach Ice touch od Mexxa.

                        

Zapach ten pobudza zmysły :) i jest adresowany do mężczyzn pewnych siebie, ale nie odkrywających swoich kart do końca, zdecydowanych oraz początkowo zachowujących dystans.

Kompozycja zapachowa:

  • nuta głowy: sorbet z różowego grejpfruta, zielone jabłko, liście brzozy, mandarynka;
  • nuta serca: akord wody, liście cedru, jaśmin, zieleń róż;
  • nuta bazowa: drzewo cedrowe i sandałowe, bursztyn, poczula, tonkowiec wonny, piżmo.

Z tym zapachem przełamiesz lody, ponieważ jest emanujący zmysłowym ciepłem, które ogrzeje nie jedną kobietę!!!!!!!!!!!!!!!!!

Motyl

Witam wszystkich
Jestem Motyl i witam wszystkich na blogu mojej psiapsioły Olgi, która zgodziła się abym poprowadził dział "Świat męskich zapachów" i tym samym stał się współautorem jej bloga o perfumach. Co miesiąc będę prezentował propozycje najciekawszych męskich zapachów z nadzieją, iż ktoś pod wpływem tego co przeczyta kupi reklamowany produkt. A więć do dzieła!!