wtorek, 07 sierpnia 2007
Witam wszystkich
Jestem Motyl i witam wszystkich na blogu mojej psiapsioły Olgi, która zgodziła się abym poprowadził dział "Świat męskich zapachów" i tym samym stał się współautorem jej bloga o perfumach. Co miesiąc będę prezentował propozycje najciekawszych męskich zapachów z nadzieją, iż ktoś pod wpływem tego co przeczyta kupi reklamowany produkt. A więć do dzieła!!
Łakoma Sarah Jessica Parker.

Po uroczej odsłonie panny Parker [bardziej znanej jako Carrie Bradshaw], czas na mroczniejszy i wręcz przerażający look.
Pierwszy zapach gwiazdy mnie nie zachwycił, lecz na ten nie mogę się doczekać. Zapach stworzył Frank Voelkl, który wykreował już  takie zapachy jak I love Dior dla Christiana Diora, Atumn Splash Violet Marca Jacobsa. W Covet znajdziemy nuty m.in. lawendy, czekolady, magnolii, sycylijskiej limonki, lonicera i piżmo.

Zdjęcie:

Reklama:

http://www.youtube.com/watch?v=sqxf7sSVXj8

I had to have it!

W tym roku perfumy sygnowane swoim nazwiskiem mają wypuścić także Kate Moss, Mariah Carey, Usher i Christina Augilera.

Figg


14:36, kochanka.aniola , Nowości
Link Dodaj komentarz »
Warto zajrzeć part one.

Na początek proponuję odwiedzić dwa ciekawe miejsca. Oto one:

Wizaż.pl->Perfumy
Tak naprawdę moje uzależnienie objawiło się własnie tutaj. Jest tu wiele ciekawych i wartych śledzenia wątków, wiele pięknych, wręcz czasem poetycznych wypowiedzi o zapachach i wszystkim co z nimi związane. Ostrzegam! To wciąga!

Strawberrynet->Internetowa perfumeria
Miejsce, gdzie znajdziecie KAŻDY zapach, którego szukacie. Wiele limitowanek, niszowców, zapachów, których w Polsce prawie nie można dostać, a wszystko za naprawde przystępne ceny. Jedyny minus to [wg mnie] forma płatności, czyli karta kredytowa, ale dla chcącego nic trudnego. Miejsce sprawdzone.

Figg

13:27, kochanka.aniola , Ciekawe Strony
Link Dodaj komentarz »
Start!

Oficjalnie otwieram bloga :) Będę tu pisać o nowościach, opisywać poznane zapachy [totalnie subiektywne wypowiedzi], wyszukiwać dla Was ciekawe strony.

Enjoy!

12:41, kochanka.aniola
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4