sobota, 29 września 2007
Zapach października 2007

Witam wszystkich w miesiącu październiku. Minął wrzesień - czas odnalezienie się w natłoku codziennych zajęć oraz rozmyślania o wakacjach. Październik będzie dla wielu z nas troszeczke lżejszy! Znajdziemy w nim odrobinę czasu na szalone imprezy, ale również z powodu małej ilości światła będziemy wpadac w stany depresyjne. Z tego powodu na zapach października proponuję Full Speed od Avon. Pozwoli on wyzwolić z wnętrza mężczyzny siłę i witalność. Jest przeznacozny dla ludzi, lubiących ryzyko, jak również dla ludzi nieśmiałych.

Odnajdziesz w nim cytrusowe akcenty, nuty jagód jałowca, świeżość zieleni, a wszystko doprawione białym kardamonem i cyprysem, wsparte na silnej bazie drzewa sandałowego i cedrowego oraz piżma. Ten zapach przypomni Ci bezstroski czas wakacji.

                                                                       

Motyl :D

poniedziałek, 03 września 2007
Kate by Kate Moss.

Skoro zrobiło się ostatnio tak celebrity i glamour to dziś kolejny "sławny" zapach. Z okazji 6 lat współpracy z firmą Coty, topmodelka Kate Moss postanowiła wypuścić swój zapach. Zapach ma być kwintesencją Kate.

Nuty głowy: niezapominajka, różowy pieprz, absolut kwiatu pomarańczy,
Nuty serca: konwalia, heliotrop, magnolia, piwonia, płatki różane,
Nuty bazowe: paczula, drzewo sandałowe, piżmo, wetiwera, ziarna ambretty;

Różowy flakonik przywodzi (mi) na myśl styl vintage, tak uwielbiany przez modelkę. Zapach pojawi się z całą linią pielęgnującą. Będziemy mogli zakupić w wersji EDT cztery pojemnośći (15, 30, 50 i 100ml). Wersja EDP ma pojawić się niebawem.

Zdjęcie:

Strona:

http://www.katemossparfums.com/

Również po polsku. Na stronie można zobaczyć oficjalną reklamę jak i dokument z planu zdjęciowego.

Figg

13:52, kochanka.aniola , Nowości
Link Komentarze (3) »